W Elixir Day SPA poczujesz się jak u siebie w domu. Nasz kameralny salon położony jest pod Krakowem i powstał z pasji do piękna, natury i pszczół. To miejsce, gdzie możesz „naładować” swoje baterie i zapomnieć o codziennych problemach. Tu zadbasz o każdy aspekt swojej urody i dobrego samopoczucia, dzięki nowoczesnym zabiegom i naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Czas odkryć, jakie możliwości kryją się w naszym salonie.

Jesteśmy po to, aby pomagać w odzyskiwaniu wiary w siebie i w swoje możliwości. Chcemy, abyś czuła się pięknie we własnym ciele, dlatego oferujemy najlepsze zabiegi na ciało i twarz. Naszym celem jest dawać siłę i regenerację nawet najbardziej zapracowanym, by ponownie byli pełni energii i radości. Pracujemy z najlepszymi, renomowanymi markami kosmetyków, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług. Wierzymy, że tylko całościowe podejście do człowieka pozwala utrzymać wewnętrzną harmonię i dlatego pomagamy naszym klientom odzyskać dobre samopoczucie na poziomie ciała, umysłu i duszy.

Autorskie
rytuały SPA

Poznaj nasze wyjątkowe rytuały SPA.

Sprawdzone
marki

Stawiamy wyłącznie na renomowane marki.

Doświadczeni
specjaliści

Jesteśmy salonem z doświadczonym personelem.

Kompleksowa
obsługa

Wykonamy zabiegi tak jak tego oczekujesz.

Zastanawiasz się który zabieg wybrać?

Pomożemy w wyborze!

Z przyjemnością zapraszamy na indywidualną konsultację, podczas której nasz zespół ekspertów pomoże Ci wybrać najlepszy zabieg, odpowiadający Twoim wymaganiom i potrzebom.